• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Тара і умови поставки

У зв’язку з тим, що наша компанія клієнтоорієнтованою, нам важливий і цінний кожен клієнт незалежно від його обсягів закупівлі, продаж добрива здійснюється як великим аграрним холдингам і компаніям, так і фермерським господарствам та приватним особам. Саме тому, розлив комплексних мінеральних добрив проводиться з урахуванням всіх купівельних запитів і необхідності в зручну і надійну поліетиленову тару різного об’єму.

Продаж добрива

Тара об’ємом 1 літр призначена для роздрібної торгівлі у спеціалізованих магазинах і домашнього використання надалі, для застосування на присадибних, дачних ділянках і на невеликих за площею городах. Дана ємність компактна, безпечна для транспортування та зберігання в домашніх (побутових) умовах. Каністри для розливу добрива виготовляються з спеціального поліетилену низького тиску для транспортування та зберігання засобів побутової хімії, технічних масел, охолоджуючих рідин, пестицидів, агрохімікатів і т.д.

 

Продаж добрив оптомТакож, наше підприємство реалізує комплексні мінеральні добрива і для професійного використання. Стандартно призначені поліетиленові каністри об’ємом 5 літрів (Гектарна норма), але за бажанням і для зручності замовника розлив може бути здійснений в тару об’ємом 10 і 20 літрів (узгоджується окремо). Продаж добрива оптом великим і середнім, або об’ємом від 1000 л в розлив – тара “Еврокуб” (ІВС-контейнер) надається на безоплатній основі і не підлягає поверненню.

 

                                                                   Габаритні розміри тари (мм):

Продаж добрива в Україні

Об’єм Висота Довжина Ширина
240 88 66,3
238,2 188 161,5
10л 300 234 191
20л 402 293 243

 


Реалізація добрива Специфікація:
Матеріал: HDPE поліетилен низького тиску
Призначення: Тара для транспортування та зберігання небезпечних речовин, харчових продуктів і технічних рідин (засобів побутової хімії, технічних масел, охолоджуючих рідин, пестицидів, агрохімікатів і т.д.)

UN-сертифікація: 3H1/Y1,2/150;  3H1/Y1,2/120


Для отримання більш розгорнутої, професійної консультації, про комплексне мінеральне добриво «Топерс», рівень необхідних дозувань при проведенні підгодівлі різних сільськогосподарських культур і рослин, хіміко-агрономічні характеристики та ін., просимо зв’язатися з співробітниками компанії будь-яким зручним для Вас способом.

Для уточнення умов доставки, про рекламно-маркетингові акції на продукцію, або Ви хочете купити добриво в Україні за цінами виробника, оформити заявку, зв’яжіться з менеджерами відділу продажу за телефонами (095) 30-35-607, (097) 84-21 -174, (066) 46-64-213, (096) 73-40-219 або по електронній пошті. Ми працюємо як по безготівковій, так і по готівковій формі розрахунку, надаємо повний бухгалтерський пакет документів та сертифікати на продукцію!