• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Контакти

Якщо у Вас є запитання відносно комплексних мінеральних добрив, спільного співробітництва, або Ви хочете отримати кваліфіковану консультацію та інформацію про поточні ціни, рекламні акції, оформити заявку – просимо Вас будь-яким зручним способом зв’язатися з менеджерами компанії, які з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання!

Дистриб'ютор добривОфіційний ексклюзивний дистриб’ютор мінеральних добрив виробництва ТОВ «Топерс Україна» на території України та країн СНД:

НВЕНТ ТОВ «АГРОФІРМА «НАСІННЯ»
Україна, Луганська обл., м. Сватово

Відділ продажу:

+38 (095)MTS_2 30-35-607
+38 (066) 46-64-213

KS_2 +38 (097) 84-21-174
 +38 (096) 73-40-219

Також, Ви можете задати нам свої запитання, обговорити умови поставки, відправити свої пропозиції, побажання та коментарі, заповнивши нижче наведену форму: