• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Головна

ТОПЕРС® — екологічно чисте комплексне мінеральне добриво з гарантією відмінного врожаю!

Представляємо вашій увазі рідке водорозчинне комплексне мінеральне добриво ТОПЕРС® — це екологічно чиста і високоефективна розробка української компанії ТОВ «Топерс».

Перед вами результат розвитку біологічних нанотехнологій, новий засіб оптимізації мінерального живлення рослин, що дозволяє отримувати як мінімум на 20% вищу врожайність. А при оптимальних умовах — усі 200%. Цей різновид добрива для позакореневого підживлення рослин з’явився у результаті тривалих досліджень і випробувань групи професійних фахівців-агротехніків.

Водорозчинний концентрат 1:100 від безпосереднього виробника добрив в Україні пропонується за доступною ціною. Вартість мінеральних добрив багаторазово окупається результатами. Здійснюючи позакореневе підживлення ТОПЕРС®, ви зміцнюєте здоров’я сільськогосподарських культур, отримуєте екологічно чисті добірні врожаї раніше звичайного терміну.

Ефективність використання добрив ТОПЕРС® доведена дослідженнями. А безпека складу і користь водорозчинного мінерального добрива підтверджуються результатами хімічного аналізу, проведеного сертифікованою агрохімічною лабораторією УкрНДІ овочівництва і баштанництва УНА аграрних наук.

Застосування мінеральних добривВиробництво добрив здійснюється за власною унікальною технологією. У концентраті містяться всі необхідні поживні елементи: азот, калій, фосфор, сірка, залізо, мідь, марганець, молібден, бор, цинк, мікроелементи в іонній формі. При цьому ми пропонуємо купити добрива в Україні, які є виключно органічними і безпечними.

У складі немає нітратів, фосфатів, пестицидів і гербіцидів, відповідно, цих речовин немає і у врожаї. Плоди містять виключно вітаміни і корисні речовини, закладені в них природою, а рідке добриво лише допомагає рослинам зберегти здоров’я і краще плодоносити.

Різновиди добрив і місце ТОПЕРС® на українському ринку

Мінеральні добрива в Україні — найбільш розповсюджений засіб підживлення сільськогосподарських культур. Але незважаючи на велику кількість пропозицій, тільки деякі виробники, в їх числі ТОВ «Топерс», гарантують високу ефективність і віддачу з 1 гектара.

Традиційно виділяють такі різновиди добрив: азотні; калійні; фосфорні; мікродобрива; хлорвміщуючі; вапняні.

Використання мінеральних добривПерші три види добрив використовуються найчастіше, оскільки вони доступні, дають добрі результати і мають прийнятну ціну. Але є і недоліки, які змушують агротехніків шукати нові рішення. Так, азотні добрива сприяють накопиченню в овочах і фруктах зайвого азоту у вигляді нітратів і нітритів, які шкідливі для здоров’я.

Калійні добрива підходять не для всіх видів ґрунтів, крім того, необхідно пам’ятати про те, що їх неможна змішувати з аміачними добривами. Є й інші нюанси, які чудово знайомі фермерам. Фосфорні добрива при порушенні норми насичують плоди фосфором та його сполуками.

Звичайно, набагато перспективніші добрива для рослин городу та полів, які не несуть ніякої небезпеки для здоров’я, не насичують врожаї шкідливими сполуками. У цьому плані оптимальні органічні добрива, такі як компост, пташиний послід або торф, а також комплексні органічні сполуки.

ТОПЕРС® займає особливе місце на ринку добрив в Україні, бо відноситься до мінеральних добрив, що створюються з органічної речовини природного походження шляхом електролітичної дисоціації і іонізації базисного розчину. Концентрація поживних елементів при цьому відповідає природним потребам вегетуючих рослин, що забезпечує їх швидкий і здоровий ріст, рясне плодоносіння.

Добрива ТОПЕРС® для різних видів рослин

Водорозчинне мінеральне добриво ТОПЕРС® — це унікальний продукт, який створює комфортні умови живлення для цілого ряду культурних рослин. І це добриво купити можна вже зараз.

Розробник ТОВ «Топерс», безпосередній виробник добрив в Україні, подбав про відповідність ґрунтово-кліматичній специфіці регіону і генетико-фізіологічним особливостям сільськогосподарських культур.

ТОПЕРС® може використовуватися як добриво для пшениці озимої та ярої, картоплі та полуниці, кукурудзи та соняшнику, моркви, огірків, капусти, помідорів, цибулі, ріпаку, винограду та інших рослин і сільскогосподарских культур.

Завдяки ТОПЕРС® сільськогосподарські ферми вже зуміли досягти конкретних результатів. Так, врожаї картоплі гарантовано збільшуються на 20% і більше. На неудобрюваних площах спостерігається 60—70 бульб у кущі, на удобрюваних за допомогою ТОПЕРС® — 90—100. Збори з одного гектара збільшуються на 8—10 тон.

Використання добрив на полях з пшеницею значно покращує якість врожаю, дозволяючи замість фуражу отримувати 2—3 сорт.

Фермери, які вирощують соняшник, рекомендують купити добрива в Україні від ТОВ «Топерс», тому що в соняшника вже через кілька днів після внесення зміцнюється листова система, вона довше залишається зеленою. Помітно підвищується врожайність і стійкість до захворювань.

Мінеральні добрива Незабаром планується розробити ряд модифікацій ТОПЕРС® для детальної прив’язки до певної культури з урахуванням її особливостей. Також будуть враховуватися ґрунтово-кліматичні умови.

Застосування і якість ТОПЕРС®

Комплексне мінеральне добриво ТОПЕРС® неймовірно просто використовувати. А витрати завдяки тому, що поставка здійснюється у вигляді концентрату, мінімальні.

Щоб отримати робочий розчин добрива для рослин, необхідно розвести ТОПЕРС®-концентрат у воді в пропорції 1:100, тобто отримати 1% робочий розчин. Після чого проводиться позакоренева обробка зеленої маси відповідно до технології вирощування конкретної сільськогосподарської культури. Навіть при настільки малій концентрації робочого розчину рослини отримають всі необхідні живильні елементи.

Для обробки одного гектара необхідно 200—400 літрів робочого розчину, тобто добрива купити потрібно всього 2—4 літри. Навіть при внесенні 500 літрів робочого розчину на гектар концентрація мікроелементів в рослинах не спричиняє ушкодження рослинних тканин, що дозволяє говорити про безпечність ТОПЕРС®. Аналіз хімічного складу проводився в атестованих профільних лабораторіях України.

ТОВ «Топерс» самостійно здійснює розробку, виробництво добрив та їх реалізацію. Компанія працює у всіх регіонах України: Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Луганськ та в інших обласних центрах. Доставка ТОПЕРС® здійснюється в будь-який населений пункт. За додатковою інформацією звертайтеся у відділ продажу.

Використання добрив ТОПЕРС® — це ваш екологічно чистий і рясний урожай!

Читати повністю