• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Виноград

Добриво для винограду

Інноваційне добриво для винограду ТОПЕРС® – це ефективна підгодівля, яка усуває дефіцит мікроелементів, стимулює ріст культури і підвищує врожай при збереженні екологічної чистоти. ТОПЕРС® дозволяє винограду компенсувати дефіцит марганцю, цинку і заліза. Ці метали практично неможливо отримати з ґрунту, зате всмоктування через листя відбувається дуже швидко.

Ефект від добрива помітний вже протягом декількох днів після застосування: листова система зміцнюється, інтенсивно йде в ріст, наливається зеленню. Зміцнюється імунітет лоз, краще переносяться зимові морози. Підвищується врожайність і вміст цукру в ягодах.

Комплексне добриво для виноградуПравила застосування підживлення для винограду ТОПЕРС®. При вирощуванні за традиційною технологією добрива для винограду ТОПЕРС® рекомендується вносити три рази протягом вегетаційного періоду: перший раз – при довжині пагонів 15-20 см; другий раз – перед початком цвітіння; третій раз – при досягненні ягодами розміру горошини.

Розпорошувати підживлення найкраще у вечірній час або в хмарний день. У такому випадку листя довше залишається вологим і встигає отримати більше поживних речовин. Оптимальна температура для внесення ТОПЕРС® становить 18-22°С. При більш низьких температурах поглинання поживних речовин значно погіршується.

Графічне відображення технологічної схеми застосування
 комплексного добрива “ТОПЕРС” на винограді

Внесення добрива для винограду

Якісне добриво для виноградуПереваги ТОПЕРС® для винограду. При рекомендованому триразовому використанні підживлення лози довше залишаються зеленими, а грона винограду дозрівають швидше. Позитивних моментів мінеральне добриво для винограду ТОПЕРС® дає дуже багато:

 • врожайність підвищується на кілька тон з гектару;
 • в ягодах більше мінімум на 1% цукру;
 • лози набувають велику стійкість до захворювань;
 • підвищується морозостійкість;
 • усувається стрес від дії ультрафіолету;
 • поліпшується якість врожаю;
 • добриво має високу окупність;
 • робочий розчин абсолютно безпечний.

Окремої згадки заслуговує екологічна чистота ТОПЕРС®. Вирощений за допомогою добрива виноград не містить нітратів, фосфатів, пестицидів та інших шкідливих речовин, що підтверджують аналізи, зроблені в атестованих державних лабораторіях. Вирішуючи купити добриво для винограду в Україні від безпосереднього виробника ТОВ «Топерс», ви можете замовити його доставку у будь-який регіон або населений пункт.

ТОПЕРС® — це ще більше корисного і смачного винограду!


При вирощуванні винограду, обробку рослин робочим розчином ТОПЕРС® слід, як вже зазначалося вище, проводити тричі за вегетаційний період без пропусків. Нагадаємо, що рекомендується це робити необхідна при досягненні довжини пагонів 15-20 см. Вдруге застосування розчину – перед початком цвітіння. Третє – при досягненні ягід розміру з горошину. При дотриманні даної схеми застосування буде найбільш максимальний рівень врожайності винограду та ефект!!!