• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Троянди

Добриво для троянд

Збалансоване мінеральне добриво для троянд ТОПЕРС® — це позакореневе підживлення, яке дає швидкий ріст культури, рясне цвітіння навіть після багаторазової обрізки.

Розробки ТОПЕРС® достатньо для розвитку квітів, не потрібні інші добрива, так як в робочому розчині містяться абсолютно усі необхідні для повноцінного зростання троянд елементи. Досить підтримувати структуру ґрунту і своєчасно вносити позакореневе підживлення, щоб зберігати здоров’я кущів і отримувати багато великих красивих троянд.

Всотування мікроелементів і корисних сполук через листя квітів здійснюється максимально швидко. Вже через кілька днів після обприскування йде помітне наростання листової маси. А внесення підживлення по закінченні хвилі цвітіння відразу після зрізу призводить до того, що наступна хвиля буде не менш рясною.

Застосування добрива для квітівПравила застосування підживлення для троянд ТОПЕРС®. Для отримання максимального результату рекомендується добриво для троянд ТОПЕРС® вносити за наступною схемою:

 • перший раз — після весняної обрізки в момент появи бутонів і наростання листової маси;
 • другий раз — в фазу бутонізації при появі перших бутонів;
 • далі — після кожного зрізу квітів, по підсохлих зрізах.

Вносити підживлення найкраще в похмуру, але суху погоду. Бажано, щоб листя було сухим, і щоб робочий розчин потрапляв на обидві сторони листка. Якщо стоїть спекотна погода, обприскувати рекомендується в ніч або рано вранці. Ефект від застосування ТОПЕРС® проявляється дуже швидко, і в першу чергу він помітний по інтенсивному росту листя.

Ефективне добриво для квітів

Комплексне добриво для квітівПереваги ТОПЕРС® для троянд. Для нормального розвитку культурі просто необхідне добриво під троянди ТОПЕРС®, воно дає наступний ефект:

 • нормальний розвиток куща;
 • підвищення врожайності на один квадратний метр;
 • інтенсивний ріст листової маси;
 • посилення імунітету і стійкість до хвороб;
 • збільшення кількості бутонів;
 • збільшення розміру бутонів;
 • посилення яскравості кольорів;
 • швидке відновлення після обрізки.

Важливою перевагою підживлення є його екологічна чистота. Рослина отримує виключно органічні сполуки, що сприяють збереженню здоров’я трояндових кущів в довгостроковій перспективі.

Щоб гарантувати своїм квітам довголіття і врожайність, пропонуємо купити добриво для троянд в Україні від ТОВ «Топерс». Доставка підживлення здійснюється у будь-який населений пункт.

ТОПЕРС® — це багато здорових, красивих і ароматних троянд!