• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Правильний вибір якісного позакореневого підживлення для соняшнику – прискорений розвиток кореневої системи, підвищення врожайності та прибутковості з 1 га

Якісне водорозчинне добриво для соняшника

Комплексне водорозчинне добриво для соняшнику ТОПЕРС® — це екологічно чисте листкове підживлення, яке гарантовано підвищує врожайність на кілька центнерів з гектара. ТОПЕРС® може використовуватися як єдине добриво, внесення іншого підживлення не обов’язкове.

Завдяки ТОПЕРС® покращуються показники якості продукції, бо при правильному підживленні соняшник на 10% краще споживає корисні речовини з ґрунту, а також отримує необхідні для розвитку сполуки і мікроелементи з робочого 1% розчину.

ТОПЕРС® стимулює біохімічні процеси рослин, робить їх стійкими до хвороб, усуває фізіологічний стрес. Збалансоване мінеральне живлення є головною умовою правильного розвитку і рясного врожаю.

Застосовуння добрива для соняшнику Правила застосування підживлення для соняшнику ТОПЕРС®. Використовувати мінеральне добриво для соняшнику ТОПЕРС® при вирощуванні за традиційною технологією необхідно всього два рази в сезон:

 • перший раз — у фазу 3—4 пар листя;
 • другий раз — у фазу 6—8 пар листя.

Вносити добриво найкраще в ніч або рано вранці, по росі. Після дощу також йде краще засвоєння соняшником поживних речовин, що містяться в ТОПЕРС®. Вже через добу після обприскування листова система йде в інтенсивний ріст, наливається зеленню.

Соняшник, оброблений тільки один раз, швидше жовтіє, дає менше насіння, виростає не таким високим, як той, який отримав підгодівлю два рази. Удобрений двічі соняшник дає більш якісне насіння, з якого віджимають більше масла.

Графічне відображення технологічної схеми застосування добрива “ТОПЕРС”
на соняшнику за традиційної технології вирощування

Застосування комплексного добрива "ТОПЕРС" на соняшнику

Застосовуння добрива для соняшникуПереваги ТОПЕРС® для соняшнику. Користь від добрива для соняшника ТОПЕРС® багатогранна: рослини швидше йдуть у ріст, менше схильні до захворювань, довше залишаються зеленими, дають більше врожаю високої якості. Завдяки великій кількості насіння окупність підживлення дуже висока.

Не менш важливо те, що ТОПЕРС® є екологічно чистим продуктом. Саме тому в урожаї відсутні нітрати, гербіциди, фосфати та інші шкідливі сполуки, які залишаються в урожаї від інших добрив. Державні лабораторії підтверджують екологічну чистоту рослин, удобрюваних ТОПЕРС®. А таку продукцію можна відправляти на експорт до країн Європи, де всі продукти проходять перевірку на відповідність суворим нормативам.

Пропонуємо купити добриво для соняшника в Україні від ТОВ «Топерс» з доставкою у будь-який регіон країни.

ТОПЕРС®це ваш багатий врожай соняшнику!


Нагадаємо, що технологія вирощування соняшнику передбачає подвійне застосування робочого розчину ТОПЕРС  за період вегетації. Виробник рекомендує проводити обробку рослин у фазу 3-4 пари листків та у фазу 6-8 пар листків. Дотримання технологічної схеми обробки «ТОПЕРС» без пропусків і відхилень у дозуванні, дозволить Вам підвищити врожайність і зібрати рекордний рівень врожаю соняшнику!

Більш детальну інформацію та професійну консультацію про добриво «Топерс»,  технологію виробництва, рівень максимального дозування при проведенні позакореневих підживлень, строки та умови поставки добрива, хіміко-агрономічні властивості, вартість, необхідний літраж і інше, Ви можете отримати у офісі, або по телефону у менеджерів компанії: (095) 30-35-607, (097) 84-21-174, (066) 46-64-213, (096) 73-40-219.