• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Соя

Ефективне мінеральне добриво для сої

Комплексне добриво для сої ТОПЕРС® — це екологічно чисте позакореневе підживлення, яке підвищує якість і обсяг врожаїв. Може використовуватися в якості єдиного добрива, оскільки містить всі мікроелементи та поживні речовини, необхідні рослині. Біологічною особливістю сої є слабке споживання з ґрунту корисних речовин в період від появи сходів до початку фази цвітіння. При цьому на початку цвітіння потреба рослини в повному комплексі поживних сполук дуже висока, і досягає свого піку у фазі наливу плодів.

Щоб соя отримала всі необхідні елементи, рекомендується здійснювати регулярне позакореневе підживлення за допомогою ТОПЕРС®.

Застосовування добрива під сою ТОПЕРСПравила застосування підживлення для сої ТОПЕРС®. При вирощуванні сої за традиційною технологією вирощування доцільно застосовувати добриво під сою ТОПЕРС® тричі протягом вегетаційного періоду: перший раз – у фазі 3-5 листків; другий раз – у фазі бутонізації; втретє – у фазі формування бобів.

Обприскування найкраще здійснювати в ніч, рано вранці по росі або в хмарний день. Так розчин повільніше випаровується, і соя отримує більше поживних речовин.

Ефект від внесення підживлення ТОПЕРС® добре помітний вже через 1—3 дні. Пагони швидше йдуть у ріст, стають більш зеленими, раніше починається період цвітіння і зав’язі плодів. Коренева система також отримує необхідне харчування, тому прискорює своє зростання. Врожай можна знімати раніше.

Графічне відображення технологічної схеми застосування добрива “ТОПЕРС”
на сої за традиційної технології вирощування

Технологічна схема застосування комплексного добрива "ТОПЕРС" на сої

Переваги добрива ТОПЕРС® для соїПереваги ТОПЕРС® для сої. Водорозчинне комплексне мінеральне добриво для сої ТОПЕРС® дає прекрасні результати:

 • соя краще галузиться;
 • стручки збільшуються;
 • маса зерен підвищується;
 • поліпшується якість врожаю: зовнішній вигляд, запах, смак і навіть термін зберігання зерен;
 • зміцнюється імунітет рослини.

Підживлення є екологічно чистим, тому у врожаї сої не міститься ніяких шкідливих сполук, таких як нітрати, фосфати або пестициди. Зерна відповідають суворим нормам, встановленим у ЄС, що підтверджує аналіз, проведений в атестованих державних лабораторіях.

У ТОПЕРС® дуже висока окупність, оскільки витрати концентрату невеликі, а обсяг і якість врожаю збільшується істотно: на кілька центнерів з гектара.

Пропонуємо купити добриво для сої в Україні прямо зараз за кращою ціною. Доставка можлива у будь-який населений пункт.

ТОПЕРС® — це ще більше добірної сої на вашому полі!


Робимо акцент на тому, що як зазначалося вище, при вирощуванні сої за традиційною технологією вирощування застосування робочого розчину ТОПЕРС доцільно проводити тричі на протязі вегетаційного періоду. Обробка рослин проводиться відповідно до настання наступних фаз розвитку рослин – 3-5 листків, бутонізації та формування бобів. При дотриманні даної схеми застосування буде найбільша віддача і ефективність, найбільш максимальний рівень врожайності сої.