• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Ефективність підтверджена. Хімічний склад «Топерс» — користь для рослин і безпека для людини

Добриво для рослинДля польових випробувань були надані добрива трьох різних складів, після обробки отриманих результатів відділ наукового забезпечення ТОВ “ТОПЕРС УКРАЇНА” спільно з науковцями та представниками вітчизняного аграрного бізнесу виробив єдиний склад добрив, оптимально відповідних для більшості сільськогосподарських культур, він зручний у застосуванні і максимально ефективний.

Новий (інноваційний) Продукт-добриво отримав назву “ТОПЕРС Універсал”. Пропонується у вигляді концентрату 1: 100. Цей продукт став концентрованим підсумком роботи групи фахівців, результатом їх наполегливості та професійних досягнень. Ми з гордістю представляємо наш Продукт, і зараз для нас найголовніше – виправдати ваші сподівання і довіру.

Розрахунки проведено відповідно до результатів хімічного кількісного аналізу у сертифікованій агрохімічної лабораторії УкрНДІ овочівництва та баштанництва Українській Національній Академії Аграрних Наук.

Збалансований хімічний склад комплексного водорозчинного добрива «Топерс» — це його головна перевага перед усіма існуючими на ринку України і Росії добривами.

Хімічний склад концентрату «Топерс», %
Азот 1,0—5,0
Фосфор 1,0—3,5
Калій 1,0—15,0
Сірка 2,0—7,0
Магній 1,0—5,0
Кальцій 1,0—5,0
Марганець 0,01—0,08
Цинк 0,01—0,05
Мідь 0,005—0,05
Залізо 0,03—0,08
Бор 0,01—0,05
Молібден 0,001—0,01

Всі хімічні речовини знаходяться саме в тих пропорціях, які принесуть користь рослинам і не дозволять заподіяти шкоди. У зібраному врожаї не міститься небезпечних сполук, які можуть зашкодити здоров’ю людини.

Азот. Цей елемент необхідний для нормального розвитку листової маси, входить до складу білків, амінокислот, нуклеїнових кислот, вітамінів, хлорофілу, алкалоїдів, ферментів, фітогормонів. У природних умовах рослини беруть азот із ґрунту. Використовуючи його, вони можуть на повну задіяти інші елементи.

Багато які добрива створюють надлишок азоту, в результаті урожай містить нітрати. Кількості азоту в «Топерс» достатня для забезпечення культурам нормального обміну речовин і позитивного впливу на зростання вегетативної маси. Стебла і листя ростуть швидше, набувають насичений зелений колір, що помітно вже через кілька днів після використання.

Оптимальна кількість азоту не здатна завдати шкоди культурі, не дає затримки цвітіння, як при його надлишку, не відбувається зниження імунітету, в складі врожаю немає нітратів.

Фосфор. Цей елемент необхідний для енергетичного обміну, фотосинтезу і дихання, входить до складу ферментів, вітамінів, багатьох потрібних для росту сполук. «Топерс» забезпечує рослини достатньою кількістю фосфору, тим самим підвищує імунітет і опірність хворобам, сприяє розвитку кореневої системи.

При дотриманні норм внесення надлишок фосфору, помітний по уповільненню зростання, появі грибкових захворювань і уповільненню цвітіння, неможливий. Використання «Топерс» дозволяє отримати врожай, вільний від фосфатів.

Калій. Це важливий компонент вуглеводного і білкового обміну, він зміцнює імунітет, захищає від старіння, вірусних і грибкових хвороб. Нестача калію дає затримку цвітіння, пізні дрібні квіти, синьо-зелений відтінок листя, їх швидке жовтіння та опадання. Правильне дозування «Топерс» не допустить надлишку калію, який призводить до магнієвого і кальцієвого голодування.

Сірка. «Топерс» забезпечує культури необхідною кількістю сірки, яка входить до складу практично всіх необхідних для розвитку білків і амінокислот. Внесення добрива виключає недолік сірки, який проявляється практично як недолік азоту: молоде листя жовтіє, набуває фіолетового, бордового, червоного відтінку, але не опадає. Також при правильному дозуванні не можливий надлишок сірки, при якому листя жовтіє і скручується всередину.

Магній. Недолік і надлишок магнію є небезпечним для рослин, так як він входить до складу хлорофілу (15-20%) і важливий для фотосинтезу. У «Топерс» досить магнію, щоб зняти дефіцит, що виявляється в уповільненні зростання і блідості листя, появі межжілкового хлорозу. Правильне дозування не приведе до надлишку, який проявляється у відмиранні коренів і нестачі кальцію.

Кальцій. Обсягу цього елемента в «Топерс» досить для зміцнення клітинних стінок, нормального обміну білків і вуглеводів, транспортування цих елементів. Культура надійно захищена від нестачі кальцію: затримки росту листової маси, появи жовто-зелених плям, опадання листя.

Марганець. Це важливий учасник фотосинтезу і дихання. «Топерс» постачає рослинам достатню кількістю марганцю, прибираючи наслідки нестачі цього елемента: малу кількість листя, хлоротичну плямистість, межжілковий хлороз, некроз.

Цинк. Добриво забезпечує культури необхідною кількістю цинку, що покращує синтез крохмалю, цукрів, вміст білків, хлорофілу, вуглеводів, аскорбінової кислоти. «Топерс» завдяки цинку підвищує жаро- і холодостійкість, посухостійкість, нормалізує процес зростання і синтезу.

Мідь. «Топерс» запобігає дефіциту міді, який виражається в зниженні імунітету і появі грибкових захворювань, зів’яненні, блідості і скручуванні листя. Внесення добрива нормалізує синтез вуглеводів і білків, так як мідь є їх важливим учасником.

Залізо. Цей елемент необхідний для окислювально-відновних реакцій, дихання і фотосинтезу. «Топерс» знімає ознаки залізодефіциту, що проявляються в знебарвленні і голодуванні листя, хлорозі.

Бор. Елемент необхідний для формування клітинних стінок, функціонування точок росту рослини на всіх етапах розвитку. «Топерс» забезпечуючи культури бором, запобігає хлорозу, уповільненню розвитку кореня і стебла.

Молібден. Це важливий учасник азотного обміну, і його нестача загрожує межжілковим хлорозом, хлоротічною плямистістю, скручуванням і висиханням листя, деформацією генеративних органів. «Топерс» містить досить молібдену, щоб уникнути цих явищ.

Агрохімічні переваги «Топерс»:

 • всі хімічні елементи знаходяться в оптимальних пропорціях;
 • біогенні елементи добрива засвоюються на 80-95%;
 • посилюється імунітет рослин і стійкість до стрес-факторів;
 • врожайність підвищується мінімум на 20%;
 • поліпшується якість товарної продукції;
 • усувається гострий дефіцит мікроелементів за рахунок їх швидкої доставки через листову масу.

Рівень максимального дозування при проведенні позакореневих підживлень у виробничих умовах агрохімічного обслуговування сільського господарства значно перевищує кількість макро та мікроелементів, які потрапляють на поверхню вегетативних органів рослин при проведенні обробки посівів робочим розчином ТОПЕРС у кількості 300 л/га. Більш того, навіть при збільшенні норми робочого розчину ТОПЕРС до 500 л/га, кількість мікроелементів, що потрапляє на рослини, дуже далека від концентрацій, які спроможні спричинити токсикоз або ушкодження рослинних тканин.

Таким чином, базуючись на результатах лабораторних досліджень, є всі підстави стверджувати про відсутність можливої негативної ДІЇ робочого розчину ТОПЕРС (1% розчин КОНЦЕНТРАТУ ТОПЕРС) на культурні рослини під час вегетації. Навпаки, робочий розчин ТОПЕРС у нормах від 200 до 400 літрів на гектар забезпечує оптимальний рівень біопродукційного процесу, що позитивно впливає на кількість та якість врожаю.

Унікальний склад «Топерс» дозволяє відмовитися від використання інших добрив і підживлення, отримати при цьому максимально здоровий, багатий і безпечний урожай.