• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Ріпак

Якісне водорозчинне добриво для ріпаку озимого

Вітчизняне мінеральне добриво для ріпаку ТОПЕРС® – це оптимальне екологічно чисте позакореневе підживлення, яке забезпечує збільшення врожайності та підвищення якості плодів. Робочий розчин, розведений з водою 1:100, прискорює розвиток кореневої системи, відновлює вегетацію, покращує фотосинтез в листках, підвищує стійкість до хвороб. Відзначено збільшення інтенсивності цвітіння ріпаку і зав’язування плодів. З рослин, вирощених за допомогою ТОПЕРС®, виходить більше масла, ніж з рослин, які не отримали такого добрива.

У позакореневому підживленні містяться всі необхідні мікроелементи та поживні речовини, що виключає необхідність використання інших добрив.

Правила застосування підживлення (добрива) для ріпаку Правила застосування підживлення для ріпаку ТОПЕРС®. Доведено ефективність застосування добрива для ріпаку ТОПЕРС® на озимих та ярих сортах.

При вирощуванні озимого ріпаку потрібно вносити підживлення тричі за вегетаційний період: перший раз восени – у фазі 4-6 справжніх листків; другий раз навесні – через 2-3 тижні після відновлення вегетації; третій раз – у фазі бутонізації.

Позакореневе підживлення дає озимому ріпаку всі необхідні елементи для кореневої системи. Добриво сприяє закладці максимальної кількості продуктивних пагонів. Також підвищується морозостійкість.

Для ярого ріпаку необхідна дворазова обробка ТОПЕРС®: перший раз – при початку стелення; другий раз – у фазі бутонізації.

Результати застосування помітні буквально на наступний день, так як добриво під ріпак ТОПЕРС® стимулює розвиток листової системи.

Графічне відображення технологічної схеми застосування комплексного добрива “ТОПЕРС”
на ріпаку озимому та яровому

Графічне відображення технологічної схеми застосування комплексного добрива "ТОПЕРС" на ріпаку озимому та яровому

Переваги мінерального добрива ТОПЕРС® для ріпакуПереваги ТОПЕРС® для ріпаку. Позакореневе підживлення ТОПЕРС® для ріпаку знімає стрес від сонячної активності, стимулює ріст, підвищує імунітет, пригнічує розвиток захворювань, покращує засвоєння корисних сполук з ґрунту. Врожайність підвищується на 15-20%.

Важливою перевагою ТОПЕРС® перед іншими добривами є те, що врожай не містить шкідливих для здоров’я людини сполук: нітратів, пестицидів, гербіцидів, фосфатів і ін. Державні лабораторії підтвердили екологічну чистоту плодів. А це значить, можна здійснювати поставку врожаю в країни ЄС, де до сільськогосподарської продукції висувають високі вимоги.

Ви можете вже зараз купити добриво для ріпаку в Україні, відправка ТОПЕРС® здійснюється в будь-який населений пункт.

ТОПЕРС® — це ваш рясний урожай ріпаку!


Зазначимо що при вирощуванні , як уже відмічалося вище, озимий ріпак потребує потрійну обробку добривом ТОПЕРС  за вегетаційний період – восени у фазу 4-6 справжніх листків, весною – через 2-3 тижні після поновлення вегетації та потім – у фазу бутонізації. Вирощування ярого ріпаку за традиційною технологією передбачає проведення обробки рослин двічі протягом вегетації – у фазу початок стеблування та у фазу бутонізації. Дотримання даної схеми застосування буде сприяти найбільшій віддачі та ефективності, найбільш максимальному рівню врожайності ріпаку!!!