• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Використання ефективних, якісних добрив – запорука рекордно високого рівня врожайності пшениці, ячменю, жита, тритикале та інших озимих та ярих зернових культур!

Мінеральне добриво для зернових культур від ТОПЕРС

ТОПЕРС® розробив мінеральне добриво для зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, тритикале), яке можна використовувати в якості єдиного підживлення і отримувати більше якісного врожаю з одного гектара. Концентрат ТОПЕРС® екологічно чистий, сприяє інтенсивному росту зернових, посилює імунітет. При внесенні підгодівлі згідно з рекомендаціями, отримують пшеницю 2-3 класу там, де раніше вдавалося виростити тільки фураж. У зерні спостерігається приріст клейковини.

Позакореневе підживлення зернових культур добривом ТОПЕРС® покращує хлібопекарські якості пшениці жита, ячменю та тритикале. Підвищується пружність тіста і його розтяжність, сила борошна.

Застосовуння добрива для пшениці від ТОПЕРСПравила застосування підживлення для зернових ТОПЕРС®. Схема застосування добрива для зернових ТОПЕРС® залежить від того, озимі це культури або ярі.

Застосовувати добриво для озимої пшениці, жита, ячменю та тритикале рекомендується три рази для обробки рослин: перший раз восени — на початку кущіння; вдруге навесні — при відновленні вегетації в фазу кінець кущіння-початок виходу в трубку; втретє — у фазі флаговий листок-початок колосіння.

Використовувати добриво для ярої пшениці, жита, ячменю та тритикале також рекомендована три рази для обробки рослин, але за дещо іншою схемою: перший раз — у фазу 4—5 листів початок кущіння; другий раз — кінець кущіння-початок виходу в трубку; третій раз — флаговий листок-початок колосіння.

Оптимальний результат від позакореневого підживлення вдається отримати, коли мінеральні добрива для пшениці, жита, ячменю та тритикале ТОПЕРС® вносять після спаду денної спеки, вночі або вранці при хмарності.

Графічне відображення технологічної схеми застосування комплексного добрива “ТОПЕРС” на озимих
зернових культурах (пшениця, жито, ячмінь, тритікале) за традиційної технології вирощування

Графічне відображення технологічної схеми застосування комплексного добрива "ТОПЕРС" на озимих зернових культурах (пшениця, жито, ячмінь, тритікале)

Переваги добрива ТОПЕРС® для зернових культурПереваги ТОПЕРС® для зернових культур. При використанні ТОПЕРС® підвищується інтенсивність фотосинтезу зернових культур, стебла, листя і коріння краще забезпечуються корисними речовинами, що призводить до розростання і збільшення вимотуючої поверхні. Це в свою чергу підвищує інтенсивність внутрішньоклітинного обміну та дихання. Зернові швидше ростуть і раніше дозрівають, з гектара знімають мінімум на 20% більше врожаю.

Атестовані державні лабораторії підтверджують екологічну чистоту зернових, удобрюваних ТОПЕРС®. А це дозволяє робити поставки продукції в країни ЄС, що пред’являють високі вимоги до продуктів харчування.

Пропонуємо купити добриво для зернових культур в Україні від виробника ТОВ «Топерс» за найкращою ціною, доставимо замовлення у будь-який регіон.

ТОПЕРС® — це ще більше якісної пшениці, жита, ячменю та тритикале!


Дотримання вищенаведеної технологічної схеми обробки добривом «ТОПЕРС» озимих та ярих зернових культур без пропусків і відхилень у дозуванні, дозволить Вам підвищити врожайність і зібрати рекордний рівень врожаю пшениці озимої та ярої, жита, ячменю озимого та ярого, тритикале.

Для отримання більш детальної інформації про властивосты, ефективність добрива «Топерс», як обробляти рослини зернових культур, здійснювати позакореневе підживлення та інше, зверніться до співробітників компанії по телефонним номерам: (095) 30-35-607, (097) 84-21-174, (066) 46-64-213 або (096) 73-40-219. Менеджери з радістю нададуть Вам професійну консультацію, компанії розрахують необхідний Вам літраж і вартість!