• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Удобрення при вирощуванні помідорів (томатів)

Мінеральне збалансоване добриво для помідорів

Вирощування томатів з допомогою добрива для помідорів ТОПЕРС® дозволяє отримати на 20% і навіть більше екологічно чистого врожаю. Кожен кущ дає більше добірних плодів, які помітно крупніше і здоровіше помідорів, що не отримували такого рідкого водорозчинного комплексного підживлення. ТОПЕРС® можна використовувати як єдине добриво.

При внесенні 1% робочого розчину помідори ростуть і розвиваються більш інтенсивно, беруть з ґрунту більше поживних речовин. Решту необхідних елементів отримують з добрива. Кущі виростають більшими, довше залишаються зеленими. Збільшується кількість плодів, їх запах і смак стає більш насиченим, імунітет рослин зміцнюється.

Добриво для помідорів Для збору максимально якісного і багатого врожаю мінеральне добриво для помідорів ТОПЕРС® необхідно вносити тричі: перший раз – у період наростання першої кисті; другий раз — при початку цвітіння; третій раз — в період початку плодоносіння.

Так як ТОПЕРС® — це добриво для позакореневого підживлення томатів, поживні речовини засвоюються швидко і результати очевидні вже протягом 1—3 днів. Посилюється листовий апарат: листя помідорів набувають більш насиченого зеленого кольору, стають більшими. Подальші спостереження показують, що відбувається більш раннє цвітіння і формування плодів. Урожай можна зібрати раніше, ніж на неудобрюваних ділянках.

Графічне відображення технологічної схеми застосування  комплексного добрива
“ТОПЕРС” 
на помідорах за традиційної технології

Добрива для помідорів (томатів) ТОПЕРС

Добриво для помідорів ТОПЕРС® підвищує стійкість помідорів до несприятливих факторів, підсилює імунітет, тому рослини довше залишаються зеленими і здоровими. Обсяг врожаю гарантовано збільшується на 20%, при сприятливих умовах — навіть у два рази.

Екологічне добриво для томатівВажливою перевагою добрива для томатів ТОПЕРС® є екологічна чистота. Мінеральне комплексне добриво виробляється з органічних речовин. Вирощені з його допомогою плоди легко проходять перевірку на рівень вмісту нітратів, пестицидів і гербіцидів. Всі показники відповідають нормі, що дозволяє поставляти продукцію в будь-які країни світу, в тому числі до Європейського Союзу, де дуже високі вимоги до екологічної чистоти продуктів харчування.

Достатньо купити добриво для помідорів в Україні ТОПЕРС®, щоб отримати більш ранній, якісний і об’ємний урожай томатів з чудовим смаком і апетитним зовнішнім виглядом. Відправка здійснюється в будь-який регіон.

ТОПЕРС® — це ваш великий урожай відбірних помідорів!


При вирощуванні помідорів за традиційними технологіями вирощування, застосування робочого розчину ТОПЕРС® необхідно, як вже зазначалося вище, проводити тричі за вегетаційний період. Рекомендується це робити у наступні фази розвитку рослин: початок наростання першої китиці, цвітіння та початок плодоношення. При дотриманні даної схеми застосування буде найбільш максимальний ефект і високий рівень помідорів.

Співробітники компанії розрахують необхідний Вам літраж і вартість добрива, нададуть більш детальну інформацію про ефективність, властивості та застосування , оформлять замовлення та перевезення вантажу. Телефони відділу продажу: (095) 30-35-607, (097) 84-21-174, (066) 46-64-213, (096) 73-40-219