• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Використання екологічно чистих добрив для полуниці – запорука підвищення рівня врожайності, наповнення вітамінами і мінералами плодів, поліпшення смаку ягід

Ефективне водорозчинне добриво для полуниці

Комплексне мінеральне добриво для полуниці ТОПЕРС® — це спосіб отримати рясний врожай здорової солодкої полуниці. Підживлення чудово підтримує рослину в період спеки і заморозків, знижує рівень стресу, допомагає отримати всі необхідні для нормального розвитку поживні речовини і мікроелементи. Вигоди від використання ТОПЕРС ® отримують не лише фермери, а й покупці. Споживач оцінить соковитість і високу якість полуниці, насичений колір, солодкий смак і сильний аромат.

При використанні підживлення гарантовано збільшується обсяг врожаю з одного гектару на 20%. Полуниця раніше цвіте, плоди теж зав’язуються раніше і в більшій кількості, ягоди виходять більш великими, в них міститься більше цукру і вітамінів.

Екологічне мінеральне добриво для плантацій полуниці від ТОПЕРСПравила застосування підживлення для полуниці ТОПЕРС®. Застосування добрива для полуниці ТОПЕРС® на плантаціях досить здійснювати всього два рази протягом вегетаційного періоду: перший раз — при відновленні весняної вегетації; другий раз — на початку цвітіння.

Підживлення ТОПЕРС® може використовуватися в якості єдиного добрива, так як у складі є всі необхідні для дозрівання ягід речовини.

Внесення добрива бажано здійснювати в ніч або рано вранці, можна в хмарний день, щоб випаровування вологи йшло якомога повільніше, відповідно, через листя полуниці могло надійти якомога більше поживних речовин.

Ефект від застосування помітний вже через пару днів по активному розростанню листового апарату.

Графічне відображення технологічної схеми застосування
мінерального добрива “ТОПЕРС” на полуниці

Технологічна схема застосування комплексного добрива "ТОПЕРС" на полуниці

Переваги мінерального добрива для плантацій полуниці від ТОПЕРСТОПЕРС

Переваги ТОПЕРС® для полуниці. Використовуючи добриво під полуницю ТОПЕРС®, фермери отримують такий ефект:

 • оздоровлення після зими;
 • 100% приживлюваність;
 • оптимальне харчування;
 • посилення стресостійкості та імунітету;
 • поліпшення якості ягід, розміру, запаху, смаку, кольору, терміну придатності;
 • збільшення обсягів врожаю з одного гектара.

ТОПЕРС® дозволяє отримати не тільки ідеальну якість врожаю, але й екологічно чисту полуницю, в якій не містяться нітрати, фосфати, пестициди та інші шкідливі сполуки. Атестовані лабораторії України підтверджують високий рівень ефективністі, якість та відповідність суворим нормам. Це робить можливим постачання ягід в країни Європейського Союзу.

Щоб гарантовано забезпечити собі високий врожай, досить купити добриво для полуниці в Україні від виробника ТОВ «Топерс». Проводиться доставка у будь-який населений пункт країни.

ТОПЕРС® — ще більше смачної та екологічно чистої полуниці!


Як зазначалося вже, технологічна схема застосування робочого розчину ТОПЕРС на плантаціях полуниці за традиційною технологією вирощування передбачає обробку рослин двічі за вегетаційний період. Рекомендується проводити оброку полуниці на плантаціях у період відновлення весняної вегетації та на початку цвітіння. Дотримання даної схеми застосування робочого розчину дасть найбільший рівень віддачі та рясний врожайності!