• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Огірки

Ефективне мінеральне добриво для огірків

Комплексні мінеральні добрива для огірків ТОПЕРС® — оптимальний варіант підживлення, що дозволяє отримати більш рясний врожай, добірні плоди правильної форми, зберегти здоров’я культури. Огірок стоїть на одному з останніх місць по поглинанню з ґрунту поживних речовин. Відповідно, щоб допомогти йому розвиватися, необхідно подбати про позакореневе підживлення. Через листя культура отримає всі необхідні мікроелементи, розвиватиметься швидше. Збільшиться не тільки об’єм врожаю, але і його якість.

Внесення мінерального позакореневого підживлення допоможе рослині впоратися з небезпеками холодної погоди. Навіть якщо середня температура ґрунту всього дванадцять градусів по цельсію, це не завадить вам зняти рясний врожай огірків.

Правила застосування підживлення для огірківПравила застосування підживлення для огірків ТОПЕРС®Схема внесення добрива для огірків ТОПЕРС® при традиційній технології вирощуванні дуже проста, в кожну хвилю плодоношення здійснюють дві обробки листя робочим розчином: перший раз — під час фази бутонізації; другий раз — при масовому цвітінні.

Проводити обприскування рекомендується у хмарну погоду, краще пізно увечері або рано вранці. Якщо мова йде про теплиці — у будь-яку погоду і у будь-який час доби, головне, щоб на огірки не падали прямі сонячні промені.

Повне усмоктування всіх корисних речовин з робочого розчину відбувається приблизно протягом двох годин. Потрібно простежити за тим, щоб добриво не було змито поливанням або дощем.

Графічне відображення технологічної схеми застосування комплексного добрива “ТОПЕРС”
на огірку за традиційної технології вирощування для кожної хвилі плодоношення
Підживлення огірків добривом ТОПЕРС ри традиційній технології вирощуванні

Переваги добрива (підживлення) ТОПЕРС® для огірківПереваги ТОПЕРС® для огірків. Найголовнішим достоїнством застосування добрива під огірки ТОПЕРС® є підвищення врожайності, з одного гектара знімають на кілька центнерів врожаю більше. При цьому огірки йдуть здорові, один до одного, правильної форми, без ознак захворювань і дефіциту мінеральних речовин. Поліпшуються також і смакові якості, сильніше відчувається огірковий аромат.

ТОПЕРС® є дуже ефективним, але при цьому абсолютно безпечним добривом, екологічна чистота якого підтверджена аналізами, проведеними в атестованих державних лабораторіях. В огірках немає ніяких шкідливих речовин. Врожай легко пройде перевірку і суворий контроль країн ЄС, що дозволить продавати продукцію в Європу.

Щоб виростити якнайбільше добірних овочів, варто купити добриво для огірків в Україні від ТОВ «Топерс», доставка здійснюється у будь-який регіон.

ТОПЕРС® — це максимум добірних огірків у вашому врожаї!


Робимо акцент на те, як зазначалося вище, що технологічна схема застосування робочого розчину ТОПЕРС при вирощуванні огірків за традиційною технологією передбачає проведення двох обробок  рослин у кожну хвилю плодоношення відповідно до наступних фаз розвитку – бутонізації та масового цвітіння. При дотриманні даної схеми від  застосування буде найбільша віддача і ефективність, найбільш максимальний, рекордний рівень врожайності огірків!