• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Морква столова

Мінеральне добриво для моркви столової

Інноваційне мінеральне добриво для моркви ТОПЕРС® – це оптимальне листкове підживлення, яке підвищує врожайність, дозволяє отримувати екологічно чисті плоди з мінімальними витратами. Використання 1% робочого розчину дає посилення росту кореневої системи. При цьому поліпшується і якість коренеплодів: вони набувають більш насиченого кольору і смаку, запах стає більш сильним. А завдяки посиленню імунітету рослини збільшується термін її придатності.

ТОПЕРС® забезпечує додаткове харчування всіма необхідними елементами, які потрібні столовій моркві на певних етапах росту. Фермерська практика довела, що разом з якістю врожаїв збільшується і кількість: на п’ятнадцять-тридцять відсотків.

Мінеральне добриво для моркви столовоїПравила застосування підживлення для моркви ТОПЕРС®. Оптимальна схема застосування добрива для моркви ТОПЕРС® при традиційній технології вирощування передбачає триразову обробку протягом вегетаційного періоду: перший раз – при формуванні коренеплоду; другий раз – при інтенсивному зростанні коренеплоду; третій раз – у фазі інтенсивного накопичення сухої речовини.

Підживлення проводиться шляхом обприскування рослини, оптимально її робити увечері або вранці по росі, так найкраще всмоктуються мікроелементи та поживні речовини. Якщо морква вирощується у відкритому ґрунті, рекомендується проводити обробку після дощу.

Буквально через добу після застосування ТОПЕРС® очевидні перші результати: листя стає більш зеленими і росте швидше. При знятті врожаю, який завдяки цьому мінеральному добриву для моркви дозріває швидше, значно поліпшується ріст кореневої системи.

Графічне відображення технологічної схеми застосування
комплексного добрива “ТОПЕРС” на моркві столовій за традиційної технології вирощування

Застосування комплексного добрива для моркви столової

Комплексне добриво для моркви столовоїПереваги ТОПЕРС® для моркви. Збільшення розмірів коренеплодів і підвищення врожайності — не єдині плюси використання ТОПЕРС®. Відзначається також підвищення у моркві вмісту цукру і провітаміну А (знаменитого каротину). Тобто рослина стає не тільки крупнішою і здоровішою, а й кориснішою.

До того ж аналізи державних лабораторій підтверджують ще й екологічну чистоту моркви, вирощеної з підживленням ТОПЕРС®. У коренеплодах немає нітратів, пестицидів, гербіцидів, фосфатів та інших шкідливих сполук.

Ви можете вже зараз купити добриво для моркви в Україні, ТОВ «Топерс» поставляє продукцію у всі області, можлива відправка в будь-який населений пункт.

ТОПЕРС® – це ваш пишний урожай смачної і здорової моркви!


При вирощуванні столової моркви за традиційними технологіями, обробку рослин робочим розчином ТОПЕРС® необхідно, як відзначалося вже вище, слід проводити тричі за вегетаційний період. Нагадаємо, що обробку необхідно проводити у фазу формування коренеплоду , інтенсивного росту коренеплоду і інтенсивного накопичення сухої речовини. За умови витримування даний схеми, без відхилень і пропусків буде максимальний рівень врожаю моркви та ефект.