• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Оптимально збалансована підгодівля з вмістом мікро- і макро складових – комплексне харчування для інтенсивного розвитку кукурудзи, збільшення рівня врожайності

Водорозчинне збалансоване добриво для кукурудзи

Вітчизняне добриво для кукурудзи ТОПЕРС® — це можливість істотно підняти врожайність культури, її життєздатність, озерненість і стійкість до хвороб.

Затримка в рості на початкових етапах розвитку, викликана нестачею поживних речовин — головна причина сильного зниження обсягу та якості врожаю. ТОПЕРС® робить культуру стресостійкою, форсує розвиток на ранніх стадіях, допомагає розростанню кореневої системи, добре впливає на закладку зерен і імунітет.

Досвід фермерів підтверджує вражаючу дію ТОПЕРС® на врожайність: кількість качанів, кількість рядків зерна в них, кількість зерен в рядку і їх розмір.

Правила застосування добрива для кукурудзи ТОПЕРС®Правила застосування підживлення для кукурудзи ТОПЕРС®. При традиційному вирощуванні мінеральне добриво для кукурудзи ТОПЕРС® рекомендується використовувати двічі за вегетацію:

 • перший раз — у фазі 5—7 листів;
 • другий раз — у фазі 10—12 листів.

Вносити робочий розчин краще за все в хмарний день або після дощу, коли на кукурудзу не падають прямі сонячні промені. Хороший результат дає зрошення ТОПЕРС® в ніч або рано вранці. Чим довше волога підгодівля залишається на листі кукурудзи, тим краще йде всмоктування мінеральних речовин.

Якщо розпорошувати робочий розчин в сонячний день, він випарується швидше, що призведе до мінімального всмоктування корисних компонентів, відповідно, до слабко вираженого результату.

При дотриманні рекомендацій вже наступного дня активно йде ріст листя, воно набуває більш насичений колір.

Графічне відображення технологічної схеми застосування
комплексного мінерального добрива “ТОПЕРС” на кукурудзі

Графічне відображення технологічної схеми застосування комплексного добрива "ТОПЕРС" на кукурудзі

Переваги добрива ТОПЕРС® для кукурудзи Переваги ТОПЕРС® для кукурудзи. Використовуючи добриво під кукурудзу ТОПЕРС®, ви гарантовано отримуєте:

 • підвищення врожайності з одного гектара на 15—20%;
 • більші качани з великою кількістю і розміром зерен;
 • зерна з підвищеним вмістом протеїну;
 • посилення смакових характеристик, запаху, терміну придатності;
 • підвищення життєздатності, стресостійкості, імунітету.

Так як підживлення виробляється з органіки, воно дозволяє отримувати екологічно чистий врожай, вільний від нітратів, фосфатів, пестицидів і гербіцидів. Аналіз в атестованих державних лабораторіях підтверджує високу якість врожаю, його відповідність нормам ЄС. Це робить можливим постачання кукурудзи до Європи.

Щоб істотно поліпшити врожайність, досить купити добриво для кукурудзи в Україні від ТОВ «Топерс», доставка здійснюється у будь-який регіон.

ТОПЕРС® — це ще більше здорової і смачної кукурудзи!


Робимо акцент на тому, як зазначалося вище, що технологічна схема застосування робочого розчину ТОПЕРС при вирощуванні кукурудзи за традиційною технологією передбачає проведення обробки рослин двічі за вегетацію. Обробку рослин виробник рекомендуэ робити у фази 5-7 листків та 10-12 листків. У разі відсутності пропусків етапів обробки робочим розчином, Ви отримаєте врожай  кукурудзи на рекордно високому рівні!

Більш детальну інформацію та отримати професійну консультацію про застосування, агрономічні властивості та характеристики застосування робочого розчину добрива,  Ви зможете звернувшися до менеджерів відділу продажу по телефонам: (095) 30-35-607, (097) 84-21-174, (066) 46-64-213 або (096) 73-40-219.