• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Використання високоякісних добрив при посадці та вирощуванні картоплі – це інтенсивний ріст і високий рівень врожайності!

Якісне комплексне добриво для картоплі

Мінеральне комплексне добриво для картоплі ТОПЕРС® — це позакореневе підживлення, яке забезпечує рослину всіма необхідними мікроелементами і живильними речовинами, сприяючи швидшому і рясному визріванню врожаю.

Дане добриво є оптимальним способом доставки всіх необхідних для розвитку і росту рослини елементів. Через листову систему підживлення потрапляє за призначенням швидше, ніж при всмоктуванні з ґрунту. При цьому доставка поживних сполук здійснюється саме туди, куди необхідно.

Внесення добрива для картоплі при посадціДобрива для картоплі ТОПЕРС® забезпечують культуру елементами в хімічно рухомій формі. Зауважимо, що під час дощів картопля погано отримує корисні речовини з ґрунту, але при цьому підживлення дозволяє нормально розвиватися навіть при похолоданні.

Внесення добрива при посадці сприяє інтенсивному росту листового апарату і утворенню бульб. При використанні ТОПЕРС® в кущах утворюється на 30—40% більше картоплин. До початку цвітіння рослина не відчуває дефіциту фосфору, азоту, калію, що добре впливає на подальший розвиток.

Мінеральні добрива під картоплю ТОПЕРС® прискорюють фізіологічні та біохімічні процеси, фотосинтез, перерозподіл пластичних речовин. Культура стає більш стійкою до грибкових та інших захворювань, помітно посилюється її імунітет.

Вміщені в добриві ТОПЕРС® бор і мідь покращують смак продукту, а також є профілактичним засобом від утворення порожнин у бульбах.

Ефект при посадці картоплі і її вдобрюванні виключно за допомогою ТОПЕРС® помітний з перших днів і впродовж усього періоду росту. Культура швидше йде в ріст, листова система розростається сильніше і довше залишається зеленою. У врожаї завдяки мінеральному добриву не тільки більше бульб, але й усі картоплини більш великі і здорові.

Графічне відображення технологічної схеми застосування добрива “ТОПЕРС”
на картоплі за традиційної технології вирощування

Застосування комплексного добрива для картоплі

Застосовуння добрива для картоплі Правила застосування підживлення для картоплі ТОПЕРС®. Вирощуючи картоплю за традиційною технологією, внесення добрив для картоплі ТОПЕРС® рекомендується здійснювати тричі за вегетацію:

 • перший раз — у фазі стеблення;
 • другий раз — у фазі бутонізації;
 • втретє — у фазі цвітіння.

Мінеральне добриво для картоплі вноситься методом обприскування робочого розчину. Найкраще проводити підживлення ввечері чи в похмуру, але суху погоду. Саме такі умови оптимальні для всмоктування необхідних елементів у листя. В іншому випадку добриво для картоплі просто висихає, не даючи оптимального ефекту. Повне всмоктування добрива відбувається протягом двох годин, що потрібно враховувати при дощових прогнозах.

Важливо при посадці картоплі в Україні дотримуватися рекомендацій по періодах внесення, оскільки сильніше за все поживні речовини потрібні культурі в фазі інтенсивного росту і при утворенні бульб. До початку фази цвітіння засвоюється більше половини необхідних речовин. Крім того, молоді листки вбирають комплексне добриво краще і швидше, ніж старі, оскільки вони з часом грубішають.

Інноваційне добриво для картопліПереваги ТОПЕРС® для картоплі. Інноваційне добриво ТОПЕРС® має багатогранний позитивний вплив на культуру:

 • врожайність з одного гектару підвищується на 30—40% (можна отримати до 10 тон понад норми);
 • стебла і листя швидше й інтенсивніше йдуть у ріст, довше зберігаються зеленими;
 • добрива під картоплю зміцнюють імунітет, рідше фіксуються випадки захворювань, бульби мають мінімум дефектів;
 • підвищується морозостійкість культури;
 • поліпшується якість врожаю: в кущах більше бульб, всі вони більші і мають правильну форму;
 • картопля має більш виражений смак і аромат, містить більше корисних речовин;
 • збільшується термін придатності;
 • дозрівання відбувається швидше, що дозволяє знімати врожай раніше.

Розроблене добриво ТОПЕРС® для картоплі створюються виключно з органічних речовин, що є гарантією екологічної чистоти врожаю. Атестовані лабораторії підтверджують, що в вирощеній на такому позакореневому підживленні культурі не міститься нітратів, гербіцидів, пестицидів, фосфатів та інших шкідливих для здоров’я елементів.

Вибираючи це добриво при посадці, можна заздалегідь планувати поставки в країни Європейського Союзу, де екологічна чистота продуктів харчування стоїть на першому місці.

Якщо посадка картоплі здійснюється для отримання максимального результату, кращим вибором буде внесення добрив для картоплі української компанії ТОВ «Топерс». Доставка підживлення здійснюється у будь-який регіон і населений пункт.

ТОПЕРС® — це ваш великий урожай екологічно чистої і смачної картоплі!


Як зазначалося вище, технологічна схема застосування робочого розчину добрива ТОПЕРС при вирощуванні картоплі за традиційною технологією передбачає проведення обробки рослин тричі за вегетацію. Виробник пропунує проводити обробку рослин у фазу стеблування, фазу бутонізації та фазу цвітіння.

При дотриманні технології схеми обробки і застосування без відхилень у дозуванні, відсутності пропусків етапів обробки робочим розчином, Ви отримаєте рекордні обсяги врожаю картоплі!

Отримати професійну консультацію або більш детальну інформацію про застосування, виробництво і властивості добрива «Топерс», Ви можете, звернувшись до співробітників компанії по телефонним номерам: (095) 30-35-607, (097) 84-21-174, (066) 46-64-213 або (096) 73-40-219. Менеджери відділу продажу з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання, розрахують необхідний Вам літраж і вартість добрива, оформлять замовлення та перевезення вантажу.