• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Капуста

Ммінеральне добриво для капусти ТОПЕРС

Екологічно чисте мінеральне добриво для капусти ТОПЕРС® — це кращий засіб для позакореневого підживлення і збільшення врожаю. Завдяки інноваційній нанобіологічній розробці вдається виростити більш великі і здоровіші качани з мінімумом витрат. Використання концентрату ТОПЕРС®, розведеного з водою в пропорції 1:100, призводить до швидкого розростання кореневої системи, зав’язі більших качанів. Урожай має більш виражений смак і колір. Знижується захворюваність завдяки наявності у підживленні необхідних поживних речовин, посилюється імунітет капусти.

З ТОПЕРС® врожайність підвищується мінімум на 20%, а при оптимальних умовах навіть більше.

Правила застосування підживлення для капусти ТОПЕРС®Правила застосування підживлення для капусти ТОПЕРС®. При вирощуванні за традиційною технологією необхідно вносити добриво під капусту ТОПЕРС® три рази протягом вегетаційного періоду: перший раз — при розвитку 4—6 листків; другий раз — при формуванні голівки; втретє — у фазі нещільної голівки.

Правила застосування максимально прості: досить обприскати капусту робочим 1% розчином. Оптимальний час для внесення підживлення — ранній ранок. Добре, якщо лежить роса або нещодавно йшов дощ, це покращує всмоктування корисних речовин листям капусти.

Результати застосування ТОПЕРС® не змушують себе чекати, протягом наступних днів відбувається зміцнення листя, воно швидше росте і наливається зеленню. Коренева система також зміцнюється і розвивається швидше. Врожай дозріває раніше завдяки високій ефективності пропонованого добрива для капусти вітчизняного виробництва.

Графічне відображення технологічної схеми застосування комплексного добрива  “ТОПЕРС”
на капусті за традиційної технології вирощування

Правила застосування підживлення для капусти ТОПЕРС®

Переваги підживлення (добрива) ТОПЕРС® для капустиПереваги ТОПЕРС® для капусти. З ТОПЕРС® капуста росте більш крупною, не потребує додаткової обробки для зміцнення здоров’я. Взагалі це мінеральне добриво може бути єдиним, використання інших добрив необов’язкове.

Не менш важливо те, що вирощені на ТОПЕРС® овочі екологічно чисті: в них не містяться гербіциди, пестициди, фосфати, нітрати та інші шкідливі для здоров’я сполуки. Це підтверджують дослідження державних лабораторій. Отже продукцію можна поставляти в країни Європи, де висувають високі вимоги до сільськогосподарської продукції.

Пропонуємо купити добриво для капусти в Україні від виробника ТОВ «Топерс», забезпечимо доставку в будь-який регіон.

ТОПЕРС® — це ваш добірний урожай екологічно чистої капусти!


При вирощуванні капусти за традиційною технологією, як вже зазначалося вище, передбачає трьохкратну обробку робочим розчином ТОПЕРС® рослин протягом вегетаційного періоду. Нагадуємо, що застосовувати добриво необхідно у такі фази розвитку – 4-6 листків, формування головки та нещільна головка. При дотриманні даної схеми застосування буде найбільш максимальний ефект!!!