• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Яблука

Інноваційне добриво для яблунь ТОПЕРС

Інноваційне добриво для яблунь ТОПЕРС® — це екологічно чиста мінеральна підгодівля, яка дозволяє отримувати необхідний щорічний приріст, достатня кількість плодових бруньок і рясний урожай.

До складу ТОПЕРС® входять всі необхідні поживні речовини і мікроелементи, які потрібні для підживлення яблуневих садів. Радянський садівник Смирнов ще в ХХ столітті довів, що багаті врожаї яблук можна знімати тільки тоді, коли в дерев спостерігається стабільний приріст. Тільки в цьому випадку зав’язується достатня кількість брунькіі, які до строку перетворюються на добірні яблука.

Екологічно чисте добриво для яблуньПравила застосування підживлення для яблунь ТОПЕРС®. Підживлення необхідне, і чим більше дерево, тим більше йому необхідне збалансоване харчування. Щоб отримати хороший врожай, мінеральне добриво для яблунь ТОПЕРС® необхідно вносити три рази: перший раз — при формуванні бутонів; другий раз — при обпаданні пелюсток; третій раз — коли плоди досягли розміру волоського горіха.

Збалансоване водорозчинне добриво ТОПЕРС® найкраще розпорошувати на кору і листя рано вранці або після дощу, так засвоєння поживних речовин відбувається швидше.

Графічне відображення технологічної схеми застосування  
комплексного добрива “ТОПЕРС”  на яблуні

Внесення добрива ТОПЕРС для яблуні

інноваційне добриво для яблуньПереваги ТОПЕРС® для яблунь. Результати видно протягом наступних днів. Відбувається посилення листової системи, листя набувають більш насичений зелений відтінок. Плоди швидше ростуть, серед них спостерігається менше хворих яблук, навпаки, врожаї знімаються добірні, істотно більш високої якості, ніж без використання добрива для яблуні, з одного дерева вдається зняти на кілька кілограм більше яблук.

Так як ТОПЕРС® виробляється з органічних речовин, плоди не містять шкідливих для здоров’я людини нітратів, фосфатів та інших речовин, що є побічним результатом використання мінеральних добрив. Яблука, вирощені з ТОПЕРС®, екологічно чисті і пройдуть будь-яку перевірку, що дозволить робити поставки в ЄС і будь-які країни з високими вимогами до продуктів харчування. Додатковим плюсом використання є зміцнення імунітету плодових дерев, відповідно, знижуються або зовсім зникають витрати на лікування саду.

Ви можете купити добриво для яблуні в Україні, не виходячи з дому, ТОПЕРС® поставляється в усі регіони і області: Донецьку, Луганську, Харківську, Дніпропетровську, Київську та інші.

ТОПЕРС® — це ваш багатий урожай екологічно чистих наливних яблук!


Як вже зазначалося вище, технологічна схема обробки яблуні передбачає трикратне застосування робочого розчину добрива ТОПЕРС®. Нагадаємо, що рекомендується це робити при настанні таких фаз розвитку – формування рожевих бутонів, обпадання пелюстків та формування плоду розміром з волоський горіх. При дотриманні даної схеми застосування буде найбільш максимальний рівень врожайності яблук та ефект!!!