• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Цукровий буряк

Мінеральне добриво для цукрового буряка

Екологічно чисте мінеральне добриво для цукрових буряків ТОПЕРС® — це підживлення, яке підвищує врожайність і рівень цукру у коренеплодах, зберігає здоров’я культури і працездатний листовий апарат до моменту збору. Буряк дуже вимогливий і протягом усього періоду вегетації потребує великої кількості мікроелементів і поживних речовин. При їх відсутності рослина відчуває стрес, листовий апарат жовтіє, коренеплід погано розвивається, спостерігається підвищена захворюваність і знижується врожайність.

Усього цього можна уникнути, застосовуючи ТОПЕРС ® за схемою і забезпечуючи буряк повним спектром необхідних речовин. Використання підживлення навіть в умовах холодної або посушливої погоди дозволяє впоратися зі стресом і досягти хорошої врожайності буряків.

Внесення добрива для цукрових буряків Правила застосування підживлення для буряку ТОПЕРС®. Вносити добрива для цукрових буряків ТОПЕРС® необхідно тричі за вегетацію: перший раз – у фазу 4-6 листків; другий раз – у фазу 8-10 листків; втретє – у фазу змикання листя в міжряддях.

Проводити обприскування робочим розчином рекомендується після дощу, у хмарну погоду, в ніч або рано вранці. Найкраще підбирати неспекотні дні, щоб добриво довше залишалося на листках, а буряк отримав можливість спожити максимум поживних речовин.

Спостереження за культурою після підгодівлі показує, що вже через 1—3 дні починається зміцнення листової і кореневої системи, буряк краще йде в зріст. Врожай дозріває швидше.

Графічне відображення технологічної схеми застосування комплексного “ТОПЕРС”
на буряках цукрових за традиційної технології вирощування

Правила застосування добрива для буряку ТОПЕРС

Переваги добрива для цукрових буряківПереваги ТОПЕРС® для буряку. Серед багатьох позитивних моментів від використання добрива під буряки від ТОПЕРС ® перш за все слід виділите:

 • підвищується імунітет і стресостійкість;
 • поліпшується осморегуляція;
 • підвищується опірність до посухи;
 • бадилля залишається зеленим до моменту збору врожаю;
 • коренева система і коренеплід ростуть швидше;
 • підвищується врожайність;
 • збільшується цукристість коренеплодів і вміст у них корисних речовин.

Екологічна чистота вдобрюваного ТОПЕРС® буряку підтверджена аналізами, проведеними в атестованих державних лабораторіях. У коренеплодах не міститься нітратів, фосфатів, пестицидів та інших небезпечних сполук. Врожай при використанні ТОПЕРС® відповідає світовим стандартам якості і може поставлятися в країни Європейського Союзу.

Вже зараз ви можете купити добриво для цукрових буряків в Україні від безпосереднього виробника ТОВ «Топерс». Доставка замовлення здійснюється у будь-який населений пункт країни.

ТОПЕРС® — це ваш великий і якісний урожай буряків!


Як зазначалося вище, технологічна схема застосування робочого розчину ТОПЕРС при вирощуванні цукрового буряку передбачаэ обробку посівів тричі за вегетацію. Нагадаэмо, що рекомендується це робити у наступні у фазу 4-6 листків, фазу 8-10 листків та у фазу змикання листків у міжряддях. При дотриманні даної схеми застосування буде найбільш максимальний ефект!!!