• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Цибулі ріпчаста

Збалансоване мінеральне добриво для цибулі

Екологічно чисте добриво для цибулі ТОПЕРС® – це позакореневе підживлення, яке забезпечує культуру всіма необхідними живильними речовинами, гарантуючи підвищення врожайності мінімум на 20%.

Так як розвиток цибулі дуже залежить від того, яка влітку стоїть погода, змінюється врожайність і навіть ефект від підгодівлі, що потрібно враховувати. У сухий спекотний сезон ефект від ТОПЕРС® вище, ніж в холодний дощовий.

Ріпчаста цибуля прекрасно реагує на підживлення мінеральними добривами. При цьому потрібно пам’ятати, що коренева система має високу чутливість до концентрації солей, що містяться в добривах. Потрібно суворо дотримуватися рекомендацій по внесенню ТОПЕРС® і не допускати перевищення допустимої дози.

Мінеральне добриво для цибуліПравила застосування підживлення для цибулі ТОПЕРС®. Вносити мінеральне добриво для цибулі ТОПЕРС® рекомендується тричі протягом вегетаційного періоду: перший раз – у фазі 4-6 листків; другий раз – у фазі інтенсивного росту вегетативної маси; втретє – у фазі формування цибулини.

Для обприскування необхідно приготувати робочий розчин з концентрату ТОПЕРС® з водою в пропорції 1:100. Вже через 1-3 дні після внесення добрива починається більш активне зростання пір’я, воно швидше наливається зеленню. Так як культура активно вбирає корисні речовини, голівки формуються і ростуть швидше. Рослина набуває підвищену стійкість до хвороб.

Графічне відображення технологічної схеми застосування комплексного  добрива “ТОПЕРС”
на цибулі ріпчастій за традиційної технології вирощування

Комплексне добриво для ріпчастої цибулі

Добриво для цибулі ріпчастоїПереваги ТОПЕРС® для ріпчастої цибулі. При рекомендованому використанні добрива для цибулі ТОПЕРС® вдається швидше зняти урожай високої якості. Голівки крупніше, ніж на неудобрюваних ділянках, мають менше пошкоджень. Посилюються смакові властивості та аромат цибулі. Концентрація корисних речовин і вітамінів також підвищується. З одного гектара збирають на кілька центнерів ріпчастої цибулі більше.

Важливою перевагою врожаю, вирощеного за допомогою ТОПЕРС®, є його екологічна чистота. Добриво абсолютно безпечне, у складі цибулі немає нітратів, фосфатів, пестицидів, гербіцидів, що підтверджено аналізами атестованих державних лабораторій. Це означає, що можна здійснювати поставки врожаю цибулі в країни ЄС, де до сільськогосподарської продукції висувають високі вимоги.

Ви можете купити добрива для ріпчастої цибулі в Україні вже зараз, доставка товару здійснюється у будь-який населений пункт країни.

ТОПЕРС® — це ваш здоровий і рясний урожай цибулі!


Робимо акцент на те, як зазначалося вище, технологічна схема застосування робочого розчину ТОПЕРС при вирощуванні цибулі ріпчастій за традиційною технологією передбачає проведення обробки рослин тричі за вегетаційний період. Нагадаємо, що рекомендується це робити у фази 4-6 листків, інтенсивного росту вегетативної маси та формування цибулини. При дотриманні даної схеми застосування буде найбільша віддача і ефективність, найбільш максимальний рівень врожайності цибулі!