• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

«Топерс» — гарантія екологічно чистого врожаю

екологічно чисте добривоГоловне завдання будь-якого фермера — виростити і зібрати рясний урожай. Але прегони за обсягами привели до засилля добрив, що містять шкідливі речовини: пестициди та нітрати. На вигляд гарні і соковиті овочі та фрукти на ділі виявляються небезпечними для здоров’я. В ЄС такий продукт продати неможливо.

У Європі поступово відмовляються від добрив, що можуть нашкодити здоров’ю людини. Ця тенденція дійшла і до України. На ринку стали з’являтися добрива, які не містять пестицидів і нітратів. Саме до такої категорії належить комплексне водорозчинне добриво «Топерс», яке проводиться з органічної сировини (Свідоцтво про державну реєстрацію А 05214 від 20.01.2016 р.).

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи підтверджує, що «Топерс» дозволений для використання в якості сільськогосподарського добрива для зернових, зернобобових, овочевих культур і коренеплодів. Також продукт успішно пройшов біологічну експертизу в Харкові в Інституті ґрунтознавства ім. Соколовського, дві токсикологічних експертизи в Києві в Національному університеті ім. Шевченко і Інституті медичної праці. Розроблені та узгоджені ТУ.

Що все це означає для фермера? Що «Топерс» дозволяє виростити екологічно чистий і абсолютно безпечний для здоров’я споживача врожай. Продукція легко проходить перевірку на вміст нітратів, пестицидів за допомогою нітрат-тестера і дозиметра.

До врожаю, вирощеного за допомогою «Топерс», вже проявляють інтерес покупці з країн ЄС. На одному з експериментальних полів з баштаном проводилася перевірка за допомогою тестера. Перевірка проходила в самий розпал сезону, і урожай вирощений за допомогою «Топерс», показав абсолютну екологічну чистоту, баштанні не містили нітратів і пестицидів.

Чим небезпечні для людини нітрати і пестициди?

Екологи з кінця ХХ століття б’ють на сполох: нітрати і пестициди — найважливіший фактор ризику для життя і здоров’я людини. Саме ці речовини стали причиною «тихої катастрофи» і плачевного стану ґрунтів в Європі. Ці сполуки неймовірно стійкі і вже виявлені навіть в організмах пінгвінів Антарктики, куди були занесені повітряними і океанськими потоками.

Щороку Всесвітня організація охорони здоров’я фіксує 2 мільйони випадків отруєння пестицидами. Вони викликають мутації людини, призводять до появи раку та інших хвороб, порушень роботи імунної та репродуктивної систем, народженню дітей з вродженими дефектами. При високій концентрації в продуктах харчування фіксуються випадки отруєнь з діареєю і блюванням, ураженням печінки та нервової системи.

Найбільша небезпека, яку несуть пестициди — поступове накопичення в організмі і планомірний підрив здоров’я. Тому так важливо прибрати зі свого раціону продукти, що містять небезпечні сполуки.

Використання «Топерс» можливість стати експортером в ЄС

Будь-яка сільськогосподарська продукція, яка вивозиться в країни Євросоюзу, попередньо проходить комплексну перевірку на вміст цілого ряду токсичних сполук. Використовуючи класичні добрива, таку перевірку пройти неможливо, відповідно, неможливо вийти на ринок ЄС.

Комплексне водорозчинне добриво «Топерс» кардинально відрізняється від усього, що є на ринку України. Весь врожай, знятий з експериментальних полів, пройшов перевірку на екологічну чистоту. Тобто у фермерів з’явилася реальна можливість вийти на ринки європейських країн і успішно конкурувати з європейськими фермерами.

«Топерс» — гарантія екологічно чистого врожаю і можливість розширити ринки збуту!