• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Як правильно застосовувати «Топерс»?

добриво топерсДля досягнення максимального результату від використання «Топерс» необхідно дотримуватися рекомендацій виробника:

 • правильно розводити концентрат;
 • використовувати достатню кількість робочого розчину;
 • дотримуватися схеми обробки для різних сільськогосподарських культур;
 • дотримуватися технології внесення;
 • правильно вибирати час для обприскування.

Приготування робочого розчину «Топерс»

Водорозчинне комплексне добриво «Топерс» продається у вигляді концентрату. Робочий 1% розчин отримують розведенням концентрату в чистій воді в співвідношенні 1:100.

Визначення оптимальної кількості робочого розчину

Ефект від застосування «Топерс» найкраще виражений при використанні 400-500 літрів робочого розчину на гектар. Коригування норми здійснюється за результатами листкової діагностики вегетативних органів. Якщо немає можливості провести діагностику, слід використовувати 400 літрів розчину на гектар.

Більш детальну інформацію можна отримати у наших консультантів, розповівши про те для якої культури використовується добриво, в яких умовах і на якій площі вона вирощується, в якому стані знаходиться вегетативна маса.

Оптимальні умови для різних с/г культур

Обробка рослин робочим розчином проводиться по-різному для різних сільськогосподарських культур. Відмінності в застосуванні розчину пов’язані з проходженням фенологічних фаз протягом вегетаційного періоду.

Вичерпні рекомендації щодо внесення «Топерс» для різних культур:

При вирощуванні в горщиках і для культур захищеного ґрунту рекомендована обробка в ранні фази розвитку до утворення генеративних органів.

Сучасні технології внесення

Робочий розчин вноситься обприскуванням вегетативної маси. Для внесення «Топерс» в польових умовах необхідні сучасні моделі обприскувачів, наявність технологічних колій. В такому випадку обробку вегетативної маси можна проводити на висоті 0,5—2,5 м.

Вибір часу для проведення позакореневого підживлення

Головна рекомендація при виборі часу для позакореневого підживлення — витримати достатній інтервал (мінімум — доба) між внесенням «Топерс» і дощуванням. Неефективно вносити добриво після закінчення дощу і в дощову погоду.

Оптимальний період для внесення робочого розчину: прохолодна пора доби, вечір або ранок. Доцільно удобрювати рослини вночі для отримання максимального ефекту. В такому випадку розчин найкращим чином буде реагувати з сухою вегетативною масою.

Увага! Результат від застосування «Топерс» гарантований тільки при дотриманні технологічних схем обробки для конкретних культур без пропусків і відхилень в дозуванні, а також при дотриманні рекомендацій щодо умов внесення.