• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Врятуємо врожай: ефективність добрива «Топерс» на безнадійних посівах

Добриво Топерс Фермерам знайома ситуація, коли пшениця росте восени без дощу, хворіє, важко зимує і навесні посіви виглядають жалюгідно. В такому випадку більшість вирішує передискувати поле і не мучитися. Однак це колосальні втрати, яких можна уникнути, якщо використовувати комплексне водорозчинне добриво «Топерс».

Експериментальна обробка полів зі слабкою і хворою пшеницею при внесенні 4—5 літрів «Топерс» на гектар дала відмінний результат. Уже через два тижні посіви виглядали здоровими і міцними, стебла придбали насичений зелений колір. До моменту збирання колос мав нормальну висоту. Але навіть не це найдивовижніше.

Незважаючи на важку зиму і осінь, перенесені пшеницею хвороби, фермерам з оброблених полів вдалося отримати хорошу врожайність: вона в середньому становила 30 центнерів з гектара. При цьому отримували переважно пшеницю 2—3 класу, а іноді навіть 1 класу там, де раніше в більш вдалі роки при використанні добрив виростав фураж, пшениця 4—5 класу.

Весняне внесення «Топерс» на виснажені посіви дало більш високий результат, ніж внесення 100 кг селітри в інші роки. Ні карбамід, ні гумати не дали того рівня врожайності і якості зерна, яке дозволяє отримати дане комплексне водорозчинне добриво.

Внесення 4—5 літрів «Топерс» на гектар слабкого соняшнику також має позитивний вплив. Культура швидко пішла в ріст, стебла і листя придбали насичений зелений колір, голівки стали більшими. У «Топерс» багато бору, який сприяв наливу насіння. Навіть дрібне насіння, яке росте в центрі голівки, було щільними і добре налитим.

Після збору соняшнику, удобреного «Топерс», до врожаю додалося до 5 центнерів з гектара. При цьому на тих же полях навіть у врожайні роки при використанні інших добрив якість насіння була гіршою.

Експериментальна обробка проводилася на десятках полів, і всюди зафіксовані однозначні поліпшення. Ефект від внесення добрива помітний вже через кілька днів, а до моменту збору врожаю культура стає абсолютно здоровою. Рівень врожайності при такому аварійному порятунку не поступається врожайним рокам, а часто й випереджує їх за всіма показниками.

Коли не знаєте, що робити з безнадійними посівами, використовуйте «Топерс»!