• Гергель

  «… Я на своїх полях використовую комплексне мінеральне добриво «Топерс®», і перш за все рекомендую його всім аграріям. Добриво від виробника «Топерс» це «бомба» … »

   

  Гергель Микола Іванович
  Фермер

 • Устенко Т - копия

  « … Завдяки мінеральному добриву «Топерс» почали отримувати гарний дохід. Ефект від застосування видно вже на другий день після обробки, рослини зеленіють і радують. Пшениці отримали по 40 центнер без добрив з одним «Топерс» …»

  Устенко Тетяна Вікторівна
  Фермер

 • 22222222222222

  «… Ми обробили повністю посіви пшениці добривом «Топерс» двічі, і результат на обличчя. Отримали весь 2й-3й клас, при тому що з осені не вносили добрив, навесні внесли тільки по 80кг «кас». Хочу сказати Вам велике спасибі за «Топерс», тепер ми будемо обробляти тільки ним! …»

  Перебийніс Андрій Леонідович
  Голова ФГ «Час»

 • Гальченко

  «… Посіяв я пшеницю по соняшнику. Вийшла така слабка, та ще й без єдиного дощу в зиму пішла. Думав передискувати навесні, але згадав про комплексне мінеральне добриво «Топерс». Через два тижні пшеницю було не впізнати. Я вже 25 років фермер, у перші отримав пшеницю другого класу …»

  Гальченко Григорій
  Фермер

 • Заверталюк Владимир

  «… На тій ділянці поля, де було внесено добриво« Топерс », врожайність склала 45-46 тонн, 100 і більше штук картоплі в кущі. Але як тільки почалася не оброблена ні чим ділянка, відразу врожайність впала до 36-37 тонн, і 60-70 штук …»

  Заверталюк Володимир Филимонович
  Керівник Дніпропетровської дослідної станції
  Інституту овочівництва і баштанництва НААН України
  Кандидат с/г наук, доцент

Добриво для рослин — важливий фактор швидкого росту і розвитку

У тому, наскільки важливо добриво для городу або поля, нікого не потрібно переконувати, проте все ще гостро стоїть питання якості та ефективності. Коли мова йде про здоровий і багатий врожай, краще всього використовувати екологічні чисті добрива, що не містять шкідливих компонентів і зберігають здоров’я сільськогосподарських культур.

Кращим зразком ефективного добрива є водорозчинне комплексне добриво мінеральне ТОПЕРС®. Воно містить мікроелементи в іонній формі, азот, магній, фосфор, калій, сірку, залізо, марганець, мідь, кальцій, молібден, цинк, бор. Так багато необхідних для розвитку і швидкого росту рослин речовин немає більше ні в одному добриві.

Чому екологічна чистота така важлива? Від чого залежить якість і ефективність добрив? Давайте розбиратися.

Добриво для рослин Будь-яке добриво для рослини — це як їжа для людини. Кожен, хто дбає про своє здоров’я, підбирає раціон таким чином, щоб у ньому в необхідних дозах містилися всі поживні елементи, але при цьому не було шкідливих, тим більше, токсичних компонентів.

Те ж саме стосується добрив: потрібно підібрати такий склад, в якому будуть присутні як мінімум сім основних елементів, необхідних рослинам. Найважливіші для нормального росту і прискореного розвитку азот, магній, калій, кальцій, сірка, залізо і фосфор.

Всі ці речовини містить добриво для рослин ТОПЕРС®. І не менш важливо те, що концентрований розчин, отриманий за допомогою біологічних нанотехнологій з 100% натуральної сировини, не містить жодних хімічних компонентів. Врожай, вирощений за допомогою ТОПЕРС®, не містить нітратів, пестицидів, фосфатів і будь-яких інших небезпечних сполук.

Застосовуння добрива для пшениціЕфективність добрив

Коли мова йде про обсяги врожаїв, важливо наскільки саме ефективне добриво мінеральне, органічне або комплексне. Ключовими є такі показники:

 • рясність цвітіння;
 • стан листової маси;
 • обсяг врожаю;
 • швидкість дозрівання;
 • якісні характеристики сільськогосподарської культури;
 • відсоток хворих рослин;
 • стан культури після збору врожаю (стосується багаторічних рослин).

Чимало добрив ефективні лише за кількома показниками. А є й такі, які дають відмінний результат за всіма параметрами, але при цьому сільськогосподарська продукція містить у своєму складі багато шкідливих компонентів.

Щоб отримати відмінний екологічно чистий урожай, потрібно використовувати саме екологічно чисте комплексне добриво. ТОПЕРС® повністю відповідає цій вимозі, що підтверджено лабораторними дослідженнями та використанням у багатьох фермерських господарствах.

Застосовуючи при вирощуванні картоплі комплексні мінеральні добрива ТОПЕРС®, отримують на 30-40% більше врожаю. При цьому культура швидше розвивається, листова маса довше залишається зеленою, в кущах більше великих бульб правильної форми.

Обробка з ТОПЕРС® пшениці дає на 20% вищу врожайність, при цьому вродить пшениця більш високого класу. Відмінний ефект добриво дає при обробці троянд: підвищується врожайність, бутони стають крупнішими яскравішими, кущі швидше відновлюються після обрізки.

Застосування добрив на будь-яких сільськогосподарських культурах дає підвищену врожайність, що вигідно з економічної точки зору.

Застосовуння добрива для пшениціЕкономічна вигідність добрив

Внесення комплексних водорозчинних добрив виправдано економічно. Витрати концентрату мінімальні, але культура при цьому отримує необхідні поживні речовини. Пропадає необхідність у використанні додаткової підгодівлі. А врожайність підвищується істотно, що багаторазово окуповує вкладення в добрива.

Правильне застосування добрива мінерального комплексного водорозчинного ТОПЕРС® відповідно до рекомендацій виробника дозволяє отримувати екологічно чисту продукцію, яка легко пройде всі перевірки на вміст шкідливих речовин. Врожаї можна знімати швидше, їх якість істотно підвищується. Розширюються ринки збуту, бо екологічно чисті овочі та фрукти можна поставляти в ЄС. І всього цього вдається досягти лише правильним підбором і використанням добрива.

ТОПЕРС® — важливий фактор швидкого росту і розвитку врожаю!